Rugsėjo 6 d., 17 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos galerijoje 3A atidaroma Lilijos Kuliešienės fotografijų paroda „Akimirka žavinga“.
   „Žmogaus gyvenimas susideda iš begalės akimirkų. Visos jos pripildytos įvairiausių minčių, jausmų ir nuotaikų, sukuriančių spalvingą žmogaus gyvenimo emocijų mozaiką. Ir kokių tik atspalvių ir raštų ten nėra!..
   Kiekvienas žmogus skirtingai jaučia ir išreiškia savo emocijas. Ruošdama šią parodą aš sąmoningai pasirinkau parodyti žavesį akimirkų, spinduliuojančių gerumą, švelnumą ir džiaugsmą, kurių dažniausiai žmonėms labai stinga. Tikiu, kad gėrio ir grožio niekada nebūna per daug!
   Vidinės energijos sukoncentravimas į šviesos ir grožio paieškas, besąlygiška meilė, savęs pažinimas – tai yra tai apie ką švelniai siekiama priminti šios parodos darbais. Žmogaus kūnas tai Sielos buveinė mums duotam gyvenime. Kiekviena savo dabartinio akimirka žmogus formuoja savo ateitį. Kiekviena mintis, kieiviena emocija turi savo dažnį. Į ką labiausiai susitelkiama – tas ir prisitraukiama. Toks universalus dėsnis“, – Lilija Kuliešienė.

Kviečiame apsilankyti parodos atidaryme!